Приєднуйтеся до діяльності нашого центру, підтримуючи наші проекти фінансово:

Допомога біженцям-переселенцям

З 2014 року ми працюємо з біженцями з сходу України, підтримуючи їх фінансово та надаючи психологічну допомогу, допомагаємо адаптуватися, знайти роботу, здобути нову професію.

Надання допомоги людям з пост-COVID синдромом

Працюємо індивідуально та в групах з людьми, які перехворіли на COVID-19, і страждають від депресії, переживають приступи паніки, у деяких спостерігаються суїцидальні настрої.

Допомога військовим

Наші психологи працюють у лікарнях та військових частинах з хлопцями, які були в зоні військових дій, допомагаючи їм впоратися з ПТСР, депресією та адаптуватися до мирного життя. Також надають допомогу та підтримку членам їхніх сімей.

Освітні заходи

Щороку наш центр проводить серію семінарів та вебінарів для початківців та практикуючих психологів з метою підвищення кваліфікації та навчання новим підходам і методам консультування. Також ми проводимо навчальні групові семінари для наших клієнтів.

Допомога людям в складних життєвих обставинах

Надаємо допомогу постраждалим від проявів домашнього насилля, підліткам, які переживають кризу, людям, які страждають від залежностей.

Оренда офісу

Для діяльності нашого центру ми орендуємо офіс.
Наш центр активно реагує на потреби суспільства та проводить благодійну роботу в багатьох напрямках. Ви можете допомогти нам у нашій роботі.
Банківські реквізити
Назва організації: ГО ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ ДЖЕРЕЛО
Код одержувача: 43890427
Назва банку: ЮЖНЕ ГРУ ФТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок одержувача в форматі IBAN:
UA833287040000026006054250615

Валюта: UAH
Переказ онлайн
Image
Наш центр активно відповідає на потреби суспільства та проводить благодійну роботу в багатьох напрямках. Ви можете допомогти нам у нашій роботі.
Жертвуючи ваші фінанси - ви вкладаєте частку свого серця в життя конкретних людей. Ми будемо раді будь-яким пожертвуванням для людей, які звертаються до нас за допомогою.