Вебінар

ПІДХОДИ ТА ДОСВІД РЕАБІЛІТАЦІЇ

 

Психологічна реабілітація тих, хто працює з психологічними травмами різного походження.

27 жовтня 18:00

Image

Презентації та практичні поради від провідних фахівців у галузі психотерапії та реабілітації.

Обговорення сучасних методик та підходів до реабілітації людей, які пережили психологічні травми. Захід покликаний об'єднати фахівців в галузі психології та психотерапії, волонтерів, представників громадських організацій, а також всіх зацікавлених у питанні психологічного здоров'я та благополуччя людей.

Наші спікери - фахівці у галузі психотерапії та реабілітації, психологи навчально-практичного центру психологічного консультування "Джерело":

Роман Щетинін
Вікторія Варваріна
Людмила Бетіна
Анжеліка Александович
Георгій Овощніков

а також:

Петро Аркадійович Павлюк, пастор, магістр психології, душеопікун, письменник.

Крег Боуден - магістр богослів'я, спеціаліст з питань освіти, ліцензований професійний консультант- м. Бірмінгем, Алабама, США.

Ленгстон Хегуд – професор психлогії університету Алабами США, магістр болослів’я Вестмінстерської теологічної семінарії, ліцензований професійний консультант, засновник навчально- консультаційного уентру та організації Pathway Ministries в місті Бірмінггем, Алабама, США.

Це спілкуваня - можливість приєднатися до нас. Ви зможете стати частиною спільноти фахівців, які працюють над поліпшенням психологічного здоров'я та благополуччя людей.
Посилання на конференцію у Zoom тут

Ідентифікатор конференції: 857 1340 2668

Код доступу: 976577